Allied Telesis IS230 Series

Açık havada kullanım, demiryolu sinyalizasyon ve telekomünikasyon, şehir çapında gözetim, bina dijitalleştirme ve genel endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan IS230-10GP endüstriyel Katman 2 anahtarı, zorlu ortamlarda kullanım için ö

Detay...


Allied Telesis IE210L Series

Layer 2 anahtarları, yüksek ortam sıcaklıklarında kalıcı performans sağlamak için tasarlanmıştır, bu da onları üretim, perakende, bina dijitalleştirme ve güvenilir ve esnek bir ağ çözümü talep eden diğer endüstriyel ortamlar için ideal kılar.

Detay...


Allied Telesis IE200 Series

Yüksek performans, güvenlik, güvenilirlik ve yönetim kolaylığı sunan IoT kenarı, gözetleme ve taşıma sistemlerine sahip sağlam bir çözüm.

Detay...


Allied Telesis IE300 Series

Zorlu ortamlarda kalıcı performans için üretilmiştir. Bu seri, Nesnelerin İnterneti (IoT) çağındaki endüstriyel dağıtımların talep ettiği performansı ve güvenilirliği sunar.

Detay...


Allied Telesis IE510-28GSX Series

Endüstriyel uygulamalar için çekirdek veya dağıtım anahtarları için ideal, CCTV kameralar, endüstriyel otomasyon sistemleri ve bina yönetim sistemleri gibi cihazları en zorlu ortamlarda bile kolayca bağlayın.

Detay...


Allied Telesis CentreCOM IA Series

Endüstriyel ortamlar için uygun maliyetli bir çözümdür. İmalat, nakliye ve fiziki güvenlik gibi zorlu ortamlarda kalıcı performans sağlarlar.

Detay...


Allied Telesis IFS800 Series

Endüstriyel uygulamalar tarafından talep edilen yüksek güvenilirlik gereksinimlerini karşılayan uygun maliyetli bir çözüm.

Detay...


Allied Telesis CentreCOM FS710 Series

Günümüzün ağları için ekonomik ve çevre dostu bir çözüm olup, çok çeşitli ekonomik seçenekler sunar. FS710 Serisi anahtarlar, sessiz çalışma ve masaüstü ve küçük ve orta ağ ortamları için basit bağlantı özellikleriyle kolay kurulum sağlar.

Detay...


Allied Telesis CentreCOM GS920 Series

Anahtarlar, çalışma alanlarında ve daha küçük ağlarda kolayca yerleştirilebilen uygun maliyetli bir pakette güvenli Gigabit anahtarlama performansı sunar. Ön panel DIP anahtarları yaygın olarak kullanılan özelliklerin basit bir şekilde yapılandırılmasını

Detay...


Allied Telesis CentreCOM GS970M Series

Katman 3 anahtarları, masaüstüne gigabit, uç noktalara bağlanma ve güç sağlama ve yönetim maliyetlerini düşürme imkanı sunar - Allied Telesis

Detay...